Co se ve škole povedlo

Rekonstrukce

Proběhla rekonstrukce tělocvičny .

Proběhla rekonstrukce jídelny, kde se vyměnilo staré obložení za nové. Vymalovali jsme a vybavili jsme jídelnu novými židlemi a stoly.

Družinu paní učitelky Novákové jsme přemístili ze suterénu do přízemí. V družině jsou k dispozici nové stoly, velká hrací plocha a nové skříně. Družina disponuje dataprojektorem s bílou tabulí na promítání.

Knihovnu jsme přemístili do suterénu, knihy jsou srovnané dle žánrů a vytvořen je knižní seznam se záznamem výpůjčky.

Vybavili jsme družinu paní učitelky Myšákové novým světlým nábytkem.  Pořídili jsme nový koberec, který slouží jako herní plocha. Zavedli jsme do družiny internet, kde si mohou děti vyhledávat informace.

Všechny učebny druhého stupně jsou vybaveny moderní technikou. V 7. 6. a 9. ročníku jsou dataprojektory s promítacími plátny. Učebna 8. ročníku je vybavena dotykovým panelem a sadou dvaceti notebooků, které slouží žákům základní školy v Kounově k výuce.

Ve školním roce 2019/2020 došlo na prvním stupni k renovaci sociálních zařízení. V předešlých letech došlo k renovaci sociálních zařízení i na druhém stupni. Takto jsou sociální zařízení na celé škole moderní a estetická.

Došlo také na prostory šaten. Šatny jsou nově natřeny veselými barvami.

Prostory na chodbách prvního i druhého stupně jsou zrenovované a natřené veselými barvami. Žlutá barva prostory prozářila. Na prvním stupni jsme zrenovovali skříňky a vitríny. Květiny zútulnily chodbu na druhém stupni.

ve školním roce 2020/2021 jsme dovybavili celý první stupeň interaktivní technikou. V budoucím prvním ročníku je projektové plátno s dataprojektorem a multifunkční dotyková obrazovka, sloužící pro interaktivní výuku. Dále jsme dovybavili dvě další učebny interaktivními tabulemi.

V cvičné kuchyňce jsou nové sporáky, nově je nabízen i kroužek vaření.

Dovybavili jsme první stupeň digitální technikou. - SPLNĚNO VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

Co je plánováno?

1) Věnovat se více výuce venku, pořídit venkovní učebnu.

2) Více se účastnit soutěží vědomostních i sportovních.

3) Nabídnout více volnočasových aktivit (kroužků, doučování).

sobota 20. 4. mírné sněžení 4/-1 °C
neděle 21. 4. polojasno 6/-3 °C