ZÁKLADNÍ INFORMACE MŠ

Naše mateřská škola spadá pod příspěvkovou organizaci Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník, se sídlem Kounov 196, 270 06 Kounov, jejímž zřizovatelem je Obec Kounov.

Provoz mateřské školy

PO - PÁ 6.30 - 16.00 hod.

Personální obsazení

ředitelka školy - Ing. Lenka Krejcarová

učitelky MŠ:

1.třída

• Ivana Hlaváčková, vedoucí učitelka
  • Lenka Kailová
  • Věra Jirásková - ( předškolní děti)

školnice MŠ - Hana Zeinertová

adresa MŠ - Kounov čp. 101, 27006 Kounov

e-mail               podatelna@zskounov.cz, hlavackova@zskounov.cz , kailova@zskounov.cz

telefony              MŠ - 313 578 891

Jídelna - 313 578 698

Máme kapacitu 35 dětí, po rekonstrukci objektu byly vytvořeny 2 třídy. V letošním školním roce máme jednu třídu s 27 dětmi. Předškolní děti odchází na výchovnou činnost do 2. třídy, která slouží i jako ložnice. V tomto školním roce máme  Školní vzdělávací program "BAREVNÝ ROK S KRTKEM" se zaměřením  na "Projekt barvy" a spolupráci dítě-škola-rodič.  Nabízíme dětem ekologické hry, utváření kladného vztahu k přírodě, dále klademe důraz na individuální přístup k dítěti a spolupráci s rodiči. Ta probíhá prostřednictvím akcí pro rodiče, jako jsou dílničky, besídky, oslavy - Den matek, Den rodin.

Spolupracujeme s výchovným poradcem a metodikem prevence, zprostředkováváme dle potřeby odbornou logopedickou péči.