Co se povedlo šk.r. 2019/2020

Co se nám povedlo ve školním roce 2019/2020

Proběhla rekonstrukce jídelny, kde se vyměnilo staré obložení za nové. Vymalovali jsme a vybavili jsme jídelnu novými židlemi a stoly.

Družinu paní učitelky Novákové jsme přemístili ze suterénu do přízemí. V družině jsou k dispozici nové stoly, velká hrací plocha a nové skříně. Družina disponuje dataprojektorem s bílou tabulí na promítání.

Knihovnu jsme přemístili do suterénu, knihy jsou srovnané dle žánrů a vytvořen je knižní seznam se záznamem výpůjčky.

Vybavili jsme družinu paní učitelky Myšákové novým světlým nábytkem.  Pořídili jsme nový koberec, který slouží jako herní plocha. Zavedli jsme do družiny internet, kde si mohou děti vyhledávat informace.

Všechny učebny druhého stupně jsou vybaveny moderní technikou. V 7. 6. a 9. ročníku jsou dataprojektory s promítacími plátny. Učebna 8. ročníku je vybavena dotykovým panelem a sadou dvaceti notebooků, které slouží žákům základní školy v Kounově k výuce.

Ve školním roce 2019/2020 došlo na prvním stupni k renovaci sociálních zařízení. V předešlých letech došlo k renovaci sociálních zařízení i na druhém stupni. Takto jsou sociální zařízení na celé škole moderní a estetická.

Došlo také na prostory šaten. Šatny jsou nově natřeny veselými barvami.

Prostory na chodbách prvního i druhého stupně jsou zrenovované a natřené veselými barvami. Žlutá barva prostory prozářila. Na prvním stupni jsme zrenovovali skříňky a vitríny. Květiny zútulnily chodbu na druhém stupni.

Co je v plánu v dalších letech?

1) Dovybavit celý první stupeň digitální technikou.

2) Věnovat se více výuce venku, pořídit venkovní učebnu.

3) Více se účastnit soutěží vědomostních i sportovních.

4) Proběhne renovace tělocvičny.

5) Široká nabídka kroužků.