Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník, Kounov 196, 270 06 Kounov
Základní a Mateřská Škola Kounov
OZNÁMENÍ-UZAVÍRKA SILNICE V OBCI KOUNOV od 16.3.2020
Celý článek
Domácí vzdělávání

Konzultace s vyučujícími: telefonicky, kontaktujte  vyučující e- mailem, který mají žáci napsán v žákovské knížce. Je také uveden na tomto webu v sekci kontakty. Uzavření školy vzhledem nařízení vlády je na dobu neurčitou. Proto využijte jakýkoliv kontakt s vyučujícím. Je velmi důležité, aby se vaše dítě vzdělávalo i nadále, v době takto mimořádné události. Můžete také využít vzdělávacích odkazů v sekci dokumenty v ZŠ. 

ODKAZY NA VZDĚLÁVACÍ WEBY:

https://cs.khanacademy.org/

https://www.onlinecviceni.cz/exc/list_sel_topics.php

http://www.kaminet.cz/

https://www.matika.in/cs/

https://www.gramar.in/cs/

https://skolakov.eu/

http://www.testpark.cz/

https://www.skolasnadhledem.cz/

 

 

Celý článek
Matematika 7. a 8. ročník- učení on line

Žákům 2.st. Opakujte si učivo,z učebnice matematiky (Cihlář) a  autotesty. Avšak se může stát , že nebudete rozumět řešení.   Podívejte se na you tube. Khanova škola , měřítko , trojčlenka, procenta pro 7. ročník. 8. ročník se podívá povinně na rovnice! Khanova škola se nalezne také na webu : Khan Academy. V dokumentech ZŠ je dokument s výukovou látkou a s procvičováním. Toto procvičování je obsáhlé, ale není tam žádná nová látka. Je to nejdůležitější učivo 7. a 8. ročníku, neobávejte se zbytek doženeme. Domácímu vzdělávání zdar!

Celý článek
UKONČENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

Po zvážení rizik se pozastavuje provoz v MŠ Kounov. A to od 19.3. 2020 až do odvolání. Děkujeme všem za pochopení. Ošetřovné při péči o dítě do 10 let z  důvodu uzavření školského/dětského zařízení pro potřeby zaměstnavatele si můžete vyzvednout v ředitelně školy od 11-12 hod. Školkovné se bude krátit.

Celý článek
Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace