Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník, Kounov 196, 270 06 Kounov
Základní a Mateřská Škola Kounov

AKTUÁLNĚ !! VÝUKA OD 11.5. PRO 9. ROČNÍK A OD 25.5. PRO 1.-5. ROČNÍK

Pro 9. ročník je umožněna dobrovolná výuka od 11.5., pro účely přípravy na přijímací zkoušky.. Musíte se však přihlásit e-mailem do skupiny : klatovsky@zskounov.cz, po 11.5. se nelze do skupiny přihlásit. Při prvním vstupu do ZŠ musíte mít doklad o bezinfekčnosti, podepsaný zákonným zástupcem. ROZVRH A SEZNAM SKUPINY JE V DOKUMENTECH Z.ŠKOLY. 

Pro 1. až 5. ročník je umožněna výuka od 25.5. Vzdělávací aktivity se realizují pro skupiny žáků, max.15 žáků bude ve skupině. Žáci budou ve třídě sedět po jednom a budou dodržovány rozestupy. Složení skupin je neměnné.Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku do školy do 18.5.2020. Proto třídní učitelé vznesou dotaz e-mailem, zda se Vaše dítě bude účastnit výuky a skupiny se vytvoří. Po 25.5. je skupina neměnná. Také budeme zjišťovat zájem o družinu. Rozvrh bude upřesněn po utvoření skupin. Při prvním vstupu musí zákonný zástupce podepsat dokument o bezinfekčnosti, k dispozici u vchodu do ZŠ nebo v dokumentech ZŠ. Bez dokumentu o bezinfekčnosti nebude žák do školy vpuštěn. Dále bude ve škole zvýšena hygiena, dohled nad ní a v každé třídě přítomna desinfekce. ŠKOLNÍ JÍDELNA BUDE FUNGOVAT S ROZPISEM SKUPIN. ŽÁDNÁ SKUPINA SE  V JÍDELNĚ NEPOTKÁ S JINOU SKUPINOU. POKUD MÁTE ZÁJEM OBJEDNEJTE SI OBĚDY.

Další informace budeme PRŮBĚŽNĚ vkládat do DOKUMENTŮ ZŠ.

Vyučování na 2. stupni ZŠ pravděpodobně proběhne vzdálenou formu  až do 30.6.

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace